• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• 23 czerwca  w łączniku szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Swoją obecnością zaszczycili apel, m.in. wicestarosta Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego Pan Paweł Antczak, zastępca Burmistrza Drezdenka, Pan Mateusz Grzymałowski,  dyrekcja szkoły, zaproszeni goście, grono pedagogiczne, rodzice oraz pracownicy administracji i obsługi. Zgromadzona na uroczystości młodzież odebrała zasłużone  nagrody, puchary,  dyplomy, listy gratulacyjne i wyróżnienia.  Prowadzący apel, Milena Majdecka i Kamil Szrama,  zakończyli  uroczystość życzeniami pięknych, bezpiecznych i pogodnych wakacji.

• Zmiana adresu poczty elektronicznej

• Informujemy, że z dniem 30 czerwca będzie aktywny tylko jeden adres poczty elektronicznej. W związku z powyższym wszystkie wiadomości proszę kierować na adres: sekretariat@zsdrezdenko.pl