• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

• 21 czerwca na placu apelowym szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Swoją obecnością zaszczycili apel, m.in. starosta Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego Pan Radosław Świekatowski, zastępca Burmistrza Drezdenka, Pani Anna Oźminkowska, dyrekcja szkoły, zaproszeni goście, grono pedagogiczne, rodzice oraz pracownicy administracji i obsługi. Zgromadzona na uroczystości młodzież odebrała zasłużone  nagrody, puchary,  dyplomy, listy gratulacyjne i wyróżnienia. Pożegnaliśmy również absolwentów klas trzecich Branżowej Szkoły I Stopnia. Prowadzący apel, Aleksandra Kościelniak i Nikodem Madaj, życzyli wszystkim udanego oraz bezpiecznego wypoczynku.

• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 21 czerwca 2024 roku.

Wszystkich chętnych zapraszamy na Mszę Św. do Kościoła Przemienienia Pańskiego w Drezdenku o godzinie 0700

O godzinie 0800 odbędzie się uroczystość zakończenia roku szkolnego na placu apelowym. Następnie wszystkie klasy udadzą się na spotkanie z wychowawcami.

• UWAGA WYBORY!

• W czwartek 13 czerwca odbędzie się głosowanie na ulubioną książkę, którą przeczytałeś/aś w ostatnim czasie i polecasz jej przeczytanie. Głosowanie odbędzie się podczas czwartkowych lekcji, do klas zostaną przyniesione kartki do głosowania, będzie można wpisać jeden tytuł książki i autora. Jest to ogólnopolska akcja (

www.wyboryksiazek.pl

), głosy zostaną zliczone i wykorzystane pod kątem zakupów do biblioteki szkolnej.

Oto propozycje uczennicy kl. 1b LO Anny Łukawskiej:

,,Rzeźbiarz łez" (Jednotomówka) - Erin Doom 16+

,,Każdego lata płakałam" (Dylogia)- Natalia Fromoth 13/15+