• Aktualności

     • KOMUNIKAT DLA MATURZYSTÓW
      • KOMUNIKAT DLA MATURZYSTÓW

      • 9 lipca br. od godziny 08:30 w serwisie ZIU udostępnione zostaną wyniki egzaminu maturalnego. Obowiązują loginy i hasła przekazane w bieżącym roku zdającym. Należy wejść na stronę https://wyniki.edu.pl, a następnie zalogować się wprowadzając login i hasło lub wybrać inny sposób logowania: profil zaufany, e-dowód lub bankowość elektroniczną.

       Świadectwa dojrzałości będą do odbioru w szkole 9 lipca 2024 r. od godziny 11.00 oraz w każdym następnym dniu roboczym w godzinach od 8.00 - 14.00 w sekretariacie.

       Absolwenci podwyższający wynik odbierają aneksy do świadectw i ich odpisy w sekretariacie w godz. 11.00-14.00 w dniu 09.07. W następnych dniach w godz. 08.00-14.00.

       Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych, a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym:
       - część pisemna - 20 sierpnia 2024r. (wtorek) godz. 09:00 zostanie przeprowadzona w szkole, w której zdający przystąpił do egzaminu maturalnego w maju br.
       - część ustna - 21 sierpnia 2024r. (środa) godz. 09:00 zostanie przeprowadzona w szkole, w której zdający przystąpił do egzaminu maturalnego w maju br.

       Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników tj. do 16 lipca br. oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym. - załącznik nr 7 - dostępny w szkole lub na stronie OKE Poznań.

       Egzamin w terminie poprawkowym NIE PODLEGA DODATKOWEJ OPŁACIE.
       Wyniki matur poprawkowych zostaną opublikowane online w systemie ZIU - 10.09.2024r.

     • Wycieczka do Rewala i Trzęsacza
      • Wycieczka do Rewala i Trzęsacza

      • W dniu 7 czerwca członkowie Eko – klubu rozpoczęli swoją trzydniową wycieczkę nad nasze piękne morze. Dni wycieczki obfitowały w rozmaite atrakcje i zajęcia. W dniach 7 i 8 czerwca młodzież zapoznała się m. innymi ze środowiskiem przyrodniczym, zabytkami kultury i innymi atrakcjami turystycznymi miejscowości Rewal oraz Trzęsacz. W związku z realizacją zadań w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego  Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej nasi uczniowie brali udział w ekolekcjach.  Jak co roku odbyły się też różne warsztaty i konkursy między innymi - Udokumentowanie przykładów działań proekologicznych w gminie Rewal.

       Zgodnie z tradycją zostało również przywiezione przez Eko - klub drzewko i zasadzone na terenie zaprzyjaźnionego ośrodka wczasowego.

       Wyjazd to nie tylko pogłębianie wiedzy głównie ekologicznej ale też integracja i dobra zabawa na plaży czy przy wspólnym biesiadowaniu przy ognisku.

     • Wycieczka do Niechorza
      • Wycieczka do Niechorza

      • W dniu 09 czerwca będącym trzecim dniem wycieczki Eko – klubu nad Bałtyk ostatnim punktem na trasie  było Niechorze wraz z takimi atrakcjami takimi jak latarnia morska i  motylarnia. Był to również czas podsumowań, wręczania nagród i upominków.

       W dniu tym nasi uczniowie wzięli też udział w konkursie „Energetyka”.  Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i wiedzą. Gratulujemy!

     • Wycieczka do Centrum Energetyki Odnawialnej przy Uniwersytecie Zielonogórskim w Sulechowie
      • Wycieczka do Centrum Energetyki Odnawialnej przy Uniwersytecie Zielonogórskim w Sulechowie

      • Pompy ciepła, fotowoltaika, turbiny wiatrowe - odnawialne źródła energii to główny temat dzisiejszej wizyty uczniów z klasy 1 TE i 2 TE w Centrum Energetyki Odnawialnej przy Uniwersytecie Zielonogórskim w Sulechowie. Wycieczka zorganizowana została w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

       Swoją wiedzę z wielką pasją i zaangażowaniem przekazywali nam dr inż. Grzegorz Kobyłecki oraz dr inż. Radosław Kasperek

       Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy umożliwili nam wizytę w tym ciekawym i twórczym miejscu.

     • Wycieczka do Zespołu Elektrowni Wodnych w Dychowie
      • Wycieczka do Zespołu Elektrowni Wodnych w Dychowie

      • Dziś młodzież naszej szkoły punktualnie o godzinie 10:00 zameldowała się w Zespole Elektrowni Wodnych w Dychowie. Elektrownia wchodzi w skład Polskiej Grupy Energetycznej.

       Wycieczka zorganizowana została w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

       Nie możemy w pełni przedstawić kulis zwiedzania, gdyż nie we wszystkich miejscach można było robić zdjęcia.

       Uwierzcie nam na słowo, że było warto...

       Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy umożliwili nam wizytę w tym ciekawym i twórczym miejscu.

  • Galeria zdjęć

    brak danych