• Partnerzy szkoły

• PARTNERZY SZKOŁY

1. Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Drezdenku. Kontynuacja współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)

2. Drezdenecki Uniwersytet Trzeciego Wieku w Drezdenku. Nawiązanie współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)

3. ArCADiasoft Chudzik spółka jawna (dawniej INTERsoft Sp. z o.o.) z siedzibą w Łodzi, zajmującą się dystrybucją oprogramowań dla branży budowlanej.  Czytaj więcej

4. Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Kraj. Współpraca w zakresie podejmowania działań wzmacniających aktywność zawodową uczniów w kierunku wyboru kształcenia, wyboru zawodu i planowania kariery zawodowej. (zobacz list)

5. Nadleśnictwo "Smolarz" w Kleśnie. Kontynuacja współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)

6. Nadleśnictwo "Karwin" w Drezdenku. Potwierdzenie kontynuacji partnerskiej współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)

7. Muzeum Puszczy Drawskiej i Noteckiej im. Franciszka Grasia w Drezdenku. Rozpoczęcie partnerskiej współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)

8. Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Przemienienia Pańskiego w Drezdenku. Rozpoczęcie partnerskiej współpracy w zakresie poszerzenia aktywności artystycznej młodzieży. (zobacz list)

9. Gazeta Samorządu Drezdeneckiego "drezdenecka.pl" w Drezdenku. Nawiązanie współpracy w zakresie szeroko pojętej informacji i komunikacji społeczności lokalnej. (zobacz list)

10. Centrum Promocji Kultury w Drezdenku. Nawiązanie  współpracy w zakresie szeroko pojętej działalności artystycznej. (zobacz list)

11. Dom Wspólnoty Barka w Drezdenku. Współpraca w zakresie szeroko pojętej idei wolontariatu. (zobacz list)

12. Publiczne Przedszkole w Drezdenku. Nawiązanie współpracy w zakresie szeroko pojętej działalności artystycznej. (zobacz list)

13. Schronisko dla psów w Gorzowie Wlkp. Kontynuacja współpracy w zakresie szeroko pojętej edukacji regionalnej. (zobacz list)

14. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze - Oddział Terenowy z siedzibą w Gorzowie Wlkp. Kontynuacja partnerskiej współpracy na rzecz realizacji cyklu akcji poboru krwi. (zobacz list)