• Pożegnanie absolwentów  klas  4  Liceum Ogólnokształcącego i klasy 5 Technikum  Hotelarsko-Budowlanego
            • Pożegnanie absolwentów klas 4 Liceum Ogólnokształcącego i klasy 5 Technikum Hotelarsko-Budowlanego

• 26 kwietnia  w łączniku szkoły odbyło się  uroczyste pożegnanie absolwentów klas  4 LO i klasy 5 THB. Swoja obecnością zaszczycili apel: Pan Jan Kuchowicz, wicestarosta Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego,  Pani Sylwia Dworecka, reprezentująca Burmistrza Drezdenka, Panią Karolinę Piotrowską, Pan Paweł Antczak, radny Powiatu Strzelecko- Drezdeneckiego, Pani Joanna Gonschorek, dyrektor Centrum Promocji Kultury w Drezdenku oraz Komendant Drezdeneckiego Szczepu Puszcza, Przewodnik  Kacper Sowała.  Na tak wspaniałej uroczystości  obecni byli również:  Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne,  Rodzice, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie klas młodszych. W czasie  apelu wręczono  nagrody dla najlepszych absolwentów. Nagrodę Starosty otrzymali: Oliwia Dolata z Liceum Ogólnokształcącego  oraz Dawid Cząstka z Technikum Hotelarsko-Budowlanego, nagrodę Burmistrza Drezdenka otrzymała Julia Bogusławska, natomiast nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymały: Nikola Francuzik, Agnieszka Królik i Wiktoria Studniarek. Na pożegnanie uroczystości prowadzący apel: Milena Majdecka i  Kamil Szrama,  życzyli wszystkim absolwentom powodzenia na egzaminie maturalnym, pięknej  przyszłości i oraz zrealizowania wszystkich   planów  i marzeń.