• Aktualności

     • Święto Wojsk Obrony Terytorialnej
      • Święto Wojsk Obrony Terytorialnej

      • Decyzją Ministra Obrony Narodowej z 14 sierpnia 2018 roku, dzień 27 września został ustanowiony świętem Wojsk Obrony Terytorialnej. WOT świętuje  zatem swoje 6- lecie.

       Dyrektor Zespołu Szkół  p. Beata Stoińska,  uczestniczyła w Święcie Terytorialsów w Skwierzynie na zaproszenie płk Dariusza Wyrzykowskiego - Dowódcy 12. Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

       Obchody były niezwykle uroczyste, ponadto dyrektor Stoińska otrzymala informację o asyście honorowej klasy 1W (Oddzial Przygotowania Wojskowego)  w czasie przysięgi żołnierzy 07.10.2023r. w Drezdenku. Jest to wydarzenie niezwykłej rangi dla Zespołu Szkół oraz kadetów.

     • Konkurs na projekt logo Programu dla osób młodych „MŁODZI NA START - III EDYCJA” na lata 2023-2025
      • Konkurs na projekt logo Programu dla osób młodych „MŁODZI NA START - III EDYCJA” na lata 2023-2025

      • Zapraszamy uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie na projekt logo Programu dla osób młodych „MŁODZI NA START – III EDYCJA" na lata 2023-2025. 

       Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego w ocenie Organizatora logo Programu dla osób młodych „MŁODZI NA START – III EDYCJA" na lata 2023-2025, który będzie wykorzystany do jego identyfikacji wizualnej i umieszczany na szeroko rozumianych materiałach informacyjnych, promocyjnych, popularyzatorskich, takich jak m.in. plakaty, foldery, serwisy internetowe, media społecznościowe. Celem konkursu jest także rozwijanie umiejętności cyfrowych młodzieży. 

       Prace należy składać do 20 października 2023 r., za pośrednictwem operatora pocztowego lub bezpośrednio w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelcach Krajeńskich Aleja Wolności 39, 66-500 Strzelce Kraj. lub Filii Powiatowego Urzędu Pracy w Drezdenku Aleja Piastów 1c, 66-530 Drezdenko w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Konkurs na logo". 

       Szczegóły w Regulaminie Konkursu. 

       Konkurs objęty jest patronatem Starosty Strzelecko – Drezdeneckiego Pana Bogusława Kierusa. Konkurs organizowany jest w ramach Europejskiego Roku Umiejętności #EuropeanYearofSkills oraz Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych.

     • Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024
      • Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024

      • 4 września na placu apelowym  przed  szkołą odbyło się  uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024. Swoją obecnością  zaszczycili   dyrekcję  szkoły, grono pedagogiczne  i uczniów, Pan Paweł Antczak, wicestarosta Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego, major  Jarosław Bulanowski z Wojskowego  Centrum Rekrutacji w Gorzowie Wlkp., plutonowy Krzysztof Kalinowski z 17 Wielkopolskiej Brygady  Zmechanizowanej,  porucznik Jacek Kucharski- Wojska Obrony Tertytorialnej oraz  Podstarszy Cechu, Pan Tadeusz Mąka. W czasie uroczystości   przedstawiciele klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły.  Prowadzący apel  życzyli wszystkim  wytrwałości w nowym roku szkolnym,   optymizmu i  zrealizowania wyznaczonych   sobie zadań.

     • Zbieranie talenciaków na nagrody dla naszej szkoły!!!
      • Zbieranie talenciaków na nagrody dla naszej szkoły!!!

      • Od 1 września zaczynamy zbieranie talenciaków na nagrody dla naszej szkoły!!! Kupując za 50 zł w Lidlu (musi być przynajmniej jeden owoc lub warzywo), dostaniemy kupon. Można go przynieść do szkoły i zostawić w specjalnych skrzynkach w holu szkoły lub w bibliotece szkolnej lub samemu dodać do konta naszego Liceum Ogólnokształcącego (zbieramy na jedno wspólne konto, żeby uzbierać na ciekawsze nagrody, a uczniów z liceum u nas najwięcej - stąd wybór tego typu szkoły). Wystarczyć znaleźć nasze LO na stronie Lidla lub od razu wejść na stronę

       https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040001741  i zeskanować kod z kuponu

  • Galeria zdjęć

    brak danych