• Aktualności

     • Uroczyste zakończenie roku szkolnego maturzystów
      • Uroczyste zakończenie roku szkolnego maturzystów

      • "Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń". Eleanor Roosevelt

       Egzamin maturalny już za kilka dni, a to oznacza, że nadszedł czas pożegnań. Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół w Drezdenku ostatni raz usłyszeli dzwonek, tym samym żegnając rok szkolny. Wszystko, co przeżyli w murach tej szkoły, od dziś staje się wspomnieniem. Rozpoczynają nowy etap swojego życia.

       Uczniowie odebrali świadectwa, a najlepsi nagrody. Teraz przed absolwentami największe wyzwanie – egzamin maturalny.

       Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego podsumowano osiągnięcia, podziękowano za aktywne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych. Uczniowie pożegnali nauczycieli i wychowawców. Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Myślę, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku" wspomną tych, którzy w tej szkole zostali: troskliwych nauczycieli i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce i nieznane - stawało się zrozumiale, przyjazne i bliskie.

       Wszystkim absolwentom życzę powodzenia w dalszej karierze, a maturzystom szczęścia, wytrwałości, trafienia w wymarzone tematy oraz przysłowiowego połamania piór. Życzę Wam, drodzy Absolwenci, byście zdobywali szczyty i sięgali po swoje marzenia! Życzę Wam powodzenia na maturze i w podejmowaniu nowych, ważnych decyzji!

  • Galeria zdjęć

    brak danych