• KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY WIERSZ LUB OPOWIADANIE O TEMATYCE MIŁOSNEJ

• Z okazji walentynek Biblioteka Zespołu Szkół ogłasza konkurs literacki. Walentynki będzie można przesłać/przekazać anonimowo (za pośrednictwem szkolnego bibliotekarza), zostawić w sekretariacie szkoły ( wrzucić do przygotowanej w tym celu skrzynki) lub przesłać zdjęcie walentynki z podaniem dla kogo jest przeznaczona (wraz z podaniem klasy) na messanger "Drezdenko biblioteka Zespołu Szkół" lub na adres mejlowy: biblioteka.zswdrezdenku@wp.pl do 14 lutego 2022 roku.

KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZY WIERSZ LUB OPOWIADANIE O TEMATYCE MIŁOSNEJ

1. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół średnich. Organizatorem jest Zespół Szkół w Drezdenku. Prace będzie oceniać nauczyciele Magdalena Kaseja i Renata Jodko.
              2. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie tekstu o tematyce miłosnej na adres: biblioteka.zswdrezdenku@wp.pl z podaniem imienia, nazwiska, klasy, szkoły.
              3. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie tylko jednej swojej pracy wraz z  zał. nr 1 o przetwarzaniu danych osobowych, który zostanie przesłany na adres mailowy uczestnika.
              4. Organizator przewiduje dla laureatów nagrody rzeczowe oraz publikację w gazetce szkolnej i na stronie biblioteki.
              5. Termin nadsyłania prac upływa 13.02.2022 roku.
              6. Ogłoszenie wyników nastąpi 14.02.2022.
              7. Biorący udział w konkursie wyraża zgodę na wykorzystanie nadesłanego utworu.
          • Kacper Jancy obserwuje nocne niebo

• Pogoda na początku tego roku zaczęła sprzyjać fotografii i obserwacji nocnego nieba. Podczas ostatniej nocy przed główną sesją Kacper skierował teleskop w kierunku Mgławicy Oriona. Udało się zebrać w 90 minut materiału. W dalszej części nocy zbierałem fotony również z konstelacji.

Oriona Nikon D610 mod

SW 150/750 EQ3 2