• Uroczystość wręczenia nagród najlepszym absolwentom i uczniom szkół Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego

• 29 czerwca 2020r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Strzelcach Krajeńskich  odbyła się uroczystość wręczenia nagród najlepszym absolwentom i uczniom szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Strzelecko-Drezdenecki. Uroczystość odbyła się w siedzibie Starostwa w Strzelcach Kraj., gdzie Pan Bogusław Kierus - Starosta Strzelecko-Drezdenecki, Pan Paweł Antczak - Wicestarosta oraz Pan Roman Cisowski - Dyrektor Powiatowego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego wręczyli nagrody uczniom i absolwentom oraz listy gratulacyjne rodzicom, których dzieci uzyskały wysokie wyniki w nauce. Tegoroczne nagrody Starosty z naszej szkoły otrzymali:

• Sara Gaweł najlepsza absolwentka Liceum Ogólnokształcącego,
              • Patrycja Kwiatkowska najlepsza absolwentka Technikum,
              • Jakub i Michał Sikora najlepsi uczniowie Liceum Ogólnokształcącego.

Starostowie podziękowali Dyrektorom za pracę, którą włożyli w tych szczególnie trudnych warunkach. Pogratulowali absolwentom i uczniom osiągnieć w nauce i podziękowali rodzicom za ich trud wychowawczy oraz życzyli spokojnych i bezpiecznych wakacji.

• NOWE LOGO SZKOŁY

• Nasza szkoła może pochwalić się nowym logo, które zostało wyłonione w ramach Szkolnego Konkursu Graficznego pt. “KONKURS NA LOGO ZESPOŁU SZKÓŁ”. Celem konkurs było: utworzenie nowego logo szkoły, kształtowanie umiejętności projektowania graficznego ucznia, rozwijanie umiejętności zastosowania grafiki komputerowej w utworzonym projekcie, aktywizacja uczniów szkoły w projektowaniu logo z zastosowaniem różnorodnych technik grafiki komputerowej i odpowiedni dobór przez ucznia elementów graficznych i tekstu zgodnie z strukturą szkoły.

W konkursie wzięło udział siedmioro uczniów z klasy 1b po szkole podstawowej i klasy drugiej technikum hotelarskiego. Najciekawsze prace pod względem wartości estetycznej i graficznej oraz zgodności treści grafiki z założeniami konkursu, wyłoniła dwuosobowa komisja. Pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Broka, drugie Hanna Przewoźna i trzecie zajął Filip Zielony z klasy 1b liceum po szkole podstawowej.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, a tym którzy zwyciężyli życzymy dalszych sukcesów.

• sekretariat@zsdrezdenko.pl
        • ul. Konopnickiej 2, 66-530 Drezdenko Poland