• „Profesjonalny sprzedawca”

• W dniu 17 października 2019r. w naszej szkole odbyło się spotkanie pt. „Profesjonalny sprzedawca” przeprowadzone przez trenera Akademii Umiejętności Eurocash.  Przedstawiona została  na nim prezentacja dotycząca specyfiki pracy w zawodzie sprzedawcy oraz perspektyw zatrudnienia w handlu. Urozmaicona była  przykładami historii sukcesu w karierze zawodowej osób, które zaczynały swoją ścieżkę od pracy na stanowisku sprzedawcy.  Młodociani pracownicy określali swoje predyspozycje do pracy w zawodzie oraz  zapoznawali się z perspektywami rozwoju sektora handlu.

• Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

• 11 października w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej‍. Dużo się działo! Miały miejsce ciekawe koncerty, wyjątkowe recytacje, tańce oraz kabaret. Każdy z naszych nauczycieli oraz pracowników Administracji otrzymał swoją oryginalną sowę czyli tytuł. Na koniec w imieniu Samorządu Uczniowskiego i społeczności uczniowskiej Przewodniczący SU złożył życzenia nauczycielom oraz pracownikom Administracji za ich trud, wysiłek i pracę z okazji ich święta. Mamy nadzieję, że Akademia podobała się naszym wspaniałym nauczycielom.

• Naoryginalniejsze wakacyjne pozdrowienia

• 10 października w szkolnej bibliotece odbyło się rozstrzygnięcie I edycji konkursu „Naoryginalniejsze wakacyjne pozdrowienia”. Pierwsze miejsce zajęła Marta Korczyńska z klasy II b LO. Oprócz uczennicy wyróżnienia otrzymali: Pani Beata Tatur, Pan Zbigniew Hinc, oraz Pan Jan Walkowiak. Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnej edycji

• Rekrutacja uczniów na zajęcia z doradztwa edukacyjno-zawodowego, zajęcia szkoleniowe, koła naukowe

• Powiatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny w Strzelcach Krajeńskich informuje o rozpoczęciu rekrutacji do doradztwa edukacyjno-zawodowego, zajęć szkoleniowych, kół naukowych uczestników projektu z Zespołu Szkół w Drezdenku. Termin rekrutacji: od dnia 07.10.2019r. do dnia 14.10.2019r.

Ogloszenie o rekrutacji

Formularz rekrutacyjny

• Wycieczka nad morze do Mrzeżyna

• W dniach 2 i 3 października odbyła się integracyjna wycieczka uczniów klas pierwszych technikum nad morze do Mrzeżyno. Pomimo deszczu, który towarzyszył w czasie podróży i w Kołobrzegu, to dobre humory uczestników wycieczki dopisywały przez cały czas. Malownicze nadmorskie Mrzeżyno było fascynujące, a spacery nad morze i do portu na długo pozostaną w pamięci. Ośrodek, w którym nocowaliśmy był przytulny i klimatyczny oraz położony bardzo blisko morza. Wszyscy są bardzo zadowoleni i czekają z niecierpliwością na kolejną wyprawę nad morze.

• zsp.drezdenko@wp.pl
        • ul. Konopnickiej 2 66-530 Drezdenko

• Dzień Młodego Ekologa
      • Zawody sportowe dziewcząt i chłopców w piłce siatkowej