• Zakończenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych w roku szkolnym 2018/2019

• 19 czerwca odbył się uroczysty apel na dziedzińcu szkoły kończący zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w roku szkolnym 2018/2019. Podczas uroczystości Dyrekcja Szkoły, zaproszeni goście oraz cała społeczność szkolna pożegnała uczniów klasy trzeciej zasadniczej szkoły zawodowej. Wyróżniający się uczniowie otrzymali podziękowania w formie dyplomów, a klasy kończące nagród. Życzymy wszystkim słonecznego i bezpiecznego wypoczynku, a klasom kończącym spełnienia się w dalszej nauce lub pracy oraz życiu osobistym.

• Wycieczka do Mrzeżyna

• W dniach 13-15 czerwca odbyła się szkolna wycieczka uczniów  klasy 1 i 3THB oraz klasy 1b LO do malowniczego nadmorskiego Mrzeżyna. Jednym z punktów wycieczki było zwiedzanie Kołobrzeskiego Molo. Pogoda jak i humory dopisywały, a Ci odważni również mogli skorzystać z kąpieli w morzu. Codzienne plażowanie, wycieczki do portu w Mrzeżynie i wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku na długo pozostaną w pamięci  uczestników wycieczki.

• Wycieczka do Rewala

• W dniach 13-15 czerwca 2019 r. odbyła się wycieczka  klasy 2b LO i 3THB oraz uczniów z klas pierwszych do Rewala. Mieszkaliśmy w domu wypoczynkowym Mieszko blisko morza. Pogoda i humory dopisały. Mieliśmy spacery, zabawy, konkurs tańca, ognisko i śpiew przy ukulelach. Wypoczęliśmy doskonale.

• Wycieczka do Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego

• W dniu 13 czerwca 2019 roku odbyła się wycieczka do Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego, który charakteryzuje się ogromną różnorodnością siedlisk i bogactwem form życia. Wyjazd możliwy był dzięki dofinansowaniu ze Starostwa Powiatu Strzelecko- Drezdeneckiego. Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z problematyką ochrony ekosystemów oraz  walorami  przyrodniczymi, krajobrazowymi,  historycznymi i kulturowymi, bogactwem gatunków, a także z typami lasów tego obszaru nazywanego też Puszczą Barlinecką

• XIV Konkurs na  najlepszą  gazetkę szkolną  województwa lubuskiego w  roku szkolnym 2018/2019
            • XIV Konkurs na najlepszą gazetkę szkolną województwa lubuskiego w roku szkolnym 2018/2019

•  11 czerwca Zespół redakcyjny gazetki szkolnej "Niecodziennik"  uczestniczył w  XIV finale   Konkursu  na  najlepszą  gazetkę szkolną  województwa lubuskiego w  roku szkolnym 2018/2019,  w   którym  w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zdobył nagrodę. Dodajmy, że  wśród  tekstów  młodych  dziennikarzy, doceniono felieton Dominiki Pikuli (klasa 3b Liceum Ogólnokształcącego),  który zaprezentowała licznie zgromadzonej  publiczności, jej młodsza koleżanka Inga Wojas z klasy 1b LO. Organizatorem Konkursu była Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie  Wielkopolskim.

• Rekrutacja uczniów do udziału w kursach, szkoleniach i kołach naukowych

• Powiatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny w Strzelcach Krajeńskich informuje o rozpoczęciu rekrutacji do doradztwa edukacyjno-zawodowego, zajęć szkoleniowych, kół naukowych uczestników projektu z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku Termin rekrutacji: od dnia 03.06.2019 r. do dnia 07.06.2019r.

Ogłoszenie o rekrutacji

Formularz_rekrutacyjny.docx

Formularz_rekrutacyjny.pdf

• zsp.drezdenko@wp.pl